نمایشگر دما و رطوبت دیواری سینومتر مدل HTC1

نمایشگر دما و رطوبت دیواری سینومتر مدل HTC1, دارای صفحه نمایش بزرگ LCD و خوانا جهت قرائت و روئیت مقادیر اندازه گیری شده ی دما از -10 تا 50 درجه سانتیگراد و رطوبت از 20% تا 99% RH میباشد. دما سنج و رطوبت سنج رومیزی سینومتر مدل HTC-1, زمان و تارییخ را نیز نمایش میدهد و قابلیت ثبت ماکزیمم و مینیمم دما را در حافظه داخلی خود دارد. نمایشگر دما و رطوبت دیواری سینومتر مدل HTC1, از جمله ارزانترین و پرکاربردترین دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال محیطی است که قابل استفاده در محیط های سرپوشیده مانند اتاق کار یا منزل و حتی اماکن عمومی مانند بیمارستان ها میباشد.

موجود
۱۷۵,۰۰۰ تومان
۱۴۵,۰۰۰ تومان
 • توضیحات محصول
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • نمایشگر دما و رطوبت دیواری سینومتر مدل HTC1, دارای صفحه نمایش بزرگ LCD و خوانا جهت قرائت و رویت مقادیر اندازه گیری شده ی دما از -10 تا 50 درجه سانتیگراد و رطوبت از 20% تا 99% RH میباشد. دما سنج و رطوبت سنج رومیزی سینومتر مدل HTC-1, زمان و تاریخ را نیز نمایش میدهد و قابلیت ثبت ماکزیمم و مینیمم دما را در حافظه داخلی خود دارد. نمایشگر دما و رطوبت دیواری سینومتر مدل HTC1, از جمله ارزانترین و پرکاربردترین دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال محیطی است که بدلیل داشتن دو سطح نمایش؛ اعداد بزرگتر نمایش داده شده و خوانایی بسیار خوبی نیز دارد ابعاد صفحه نمایش  ۸×۶ سانتیمتری میباشد و میتوان آنرا بروی دیوار و یا توسط پایه آن بروی میز تحریر قرار داد همچنین قابل استفاده در محیط های سرپوشیده مانند اتاق کار یا منزل و حتی اماکن عمومی مانند بیمارستان ها میباشد. تنظیم نمایش 12 و 24 ساعته قابلیت انتخاب واحد ℃/°Fعملکرد ساعت و تقویم از جمله مزیت های این ترمومتر محیطی دیواری مدل HTC-1 میباشد.

  مشخصات فنی دستگاه نمایشگر دما و رطوبت دیواری سینومتر مدل HTC1:

  محدوده اندازه گیری دما: از -10 ~ +50 درجه سانتیگراد

  دقت انددازه گیریی دما: 1 درجه سانتیگراد

  رزولوشن دما: 0.1 درجه سانتیگراد

  محدوده اندازه گیری رطوبت: از 20% ~ 99% RH

  دقت اندازه گیریی رطوبت: 5%

  رزولوشن رطوبت: 1%

  قابلیت نمایش ساعت

  دارای صفحه نمایش LCD‌بزرگ

  نمایش زمان ،دما و ساعت بصورت همزمان

  دارای حافظه برای ثبت مقادیر ماکسیموم و مینیموم

  نمایش در دو واحد سانتیگراد و فارنهایت

  کار با یک عدد باتری قلمی

  ابعاد :‌105 × 97 × 23 mm

   

   

  • کاربر مهمان
  • چهار شنبه 27 اسفند 1399 - 11:12
  • 0
  • 0
  رطوبت سنج دیجیتال محیطی است که قابل استفاده در محیط های سرپوشیده مانند اتاق کار یا منزل و حتی اماکن عمومی مانند بیمارستان ها میباشد.
  ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان