جی پی اس

 

 

ابعاد و وزن

گروه ابعاد و وزن دارای زیر گروه های متنوعی بوده و در دو گروه اندازه گیری متراژ و ابعاد تقسیم بندی می شود. در این گروه کالایی می توان برای اندازه گیری ابعاد اجسام و متراژ می تواند کاربرد گسترده ای داشته باشند؛ برای اندازه گیری مساحت می توان از گروه جی پی اس استفاده کرد با توجه به تنوع زیر گروه ابعاد و وزن در زیر به بررسی زیرگروه ها پرداخته شده است.

کولیس میتوتویو

کولیس از زیر گروه وزن و ابعاد برای اندازه گیری قطر پیچ، عمق قطعات، قطر و طول با دقت بسیار بالا طراحی شده است. برای خرید کولیس باید به شکل فک و دقت کولیس توجه کرد با توجه به اینکه در طراحی جدید کولیس به صورت کولیس دیجیتال با دقت بالا ساخته شده است لذا برای اندازه گیری و راحتی کار می توان از کولیس دیجیتال استفاده کرد.
از دیگر زیرگروه های ابعاد و وزن می توان به گونیای صنعتی، زاویه سنج و میکرو متر اشاره کرد همچنین ساعت اندیکاتور نیز در این گروه قرار گرفته است با توجه به تنوع زیاد در این زیر گروه باید ابعاد و دقت و شکل ظاهری دستگاه را قبل از خرید به صورت دقیق بررسی کنید.

جی پی اس ورزشی

برای اندازه گیری طول می توان از متر لیزری و یا چرخ متر استفاده کرد. برای متراژ پایین و دقت بالا متر لیزری بسیار دقیق با دقت ۱ میلی متر می تواند اندازه گیری کند. برای اندازه گیری متراژ طولی با فواصل زیاد و در محیط باز چرخ متر دیگر دستگاه پرکاربرد در این زمینه است.

در این زیرگروه نیز جی پی اس نیز بسیار پر درخواست و پر کاربرد بوده انواع جی پی اس مانند جی پی اس نقشه برداری، جی پی اس ورزشی، جی پی اس کشاورزی می توان در این زیر گروه ابعاد و وزن است که برای خرید جی پی اس می توان از این تنوع محصول استفاده کرد.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان