فیزیک

 

 

لوازم اندازه گیری پارامتر های فیزیک و شیمیایی

برای اندازه گیری پارامتر های فیزیک مانند وزن، طول، زاویه و همچنین پارامترهای مرتبط با شیمیایی مانند اندازه گیری PH مایعات و TDS متر آب، سختی سنج آب، اکسیژن آب باید از گروه فیزیک و شیمیایی با توجه به نیاز دستگاه مورد نظر انتخاب شود.در گروه فیزیکی و شیمیایی تنوع بسیار زیاد از محصولات اندازه گیری را شامل شده که این محصولات برای اندازه گیری دقیق و تست تجهیزات بسیار کاربردی است در گروه کیفیت سنج آب مانند اندازه گیری کلر آب و با اسید آب می توان دستگاه هایی با دقت بالا با قابلیت کالیبراسیون یافت. استفاده از کیفیت سنج برای آنالیز آب در آزمایشگاه کیفیت آب، استخر پرورش ماهی ، پرورش میگو استفاده گسترده ای دارد .

یکی دیگر از زیر مجموعه فیزیک وشیمیایی می توان به کیفیت سنج خاک اشاره کرد .تجهیزات این گروه شامل اندازه گیری شوری خاک ، اندازه گیری رطوبت خاک اشاره کرد. آزمایشگاه آب و خاک مصرف کننده اصلی این تجهیزات اند همچنین دانشگاه کشاورزی برای تحقیقات پرورش گیاهان نیاز به اندازه گیری میزان رطوبت خاک دارند .

علاوه بر موارد گفته شده زیر شاخته آنالایز هوا نیز یکی از تجهیزات پرکاربر و مهم در تمامی مراکز تحقیقاتی و معادن اند. برای اندازه گیری میزان اکسیژن محیط و یا رطوبت هوا، آنالایزر هوا میتواند کمک زیادی کند. با توجه به انواع آنالایزر گاز می توان با توجه به میزان و درصد گاز و نوع سنسور گاز خرید آنالایزر گاز را انجام داد.

در زیر مجموعه گروه فیزیک و شیمیایی می توان به سختی سنج و زبری سنج فلزات و سختی سنج لاستیک و پلاستیک اشاره کرد. این تجهیزات برای آنالیز فلزات نیز تجهیزات جداگانه ای دارند که با مطالعه روش استفاده از سختی سنج و یا موارد مشابه از عملکرد این تجهیزات مطلع شد.


 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان