کیمی KEMEI

کیمی (kemei) یک نام تجاری در زمینه ی تولید محصولات برقی پیرایش و اصلاح می باشد. این کمپانی در سال 2007 در چین تاسیس شد و خیلی زود توانست در سراسر کشور چین محصولات خود را به فروش برساند. پس از به شهرت رسیدن کیمی ، این کمپانی فروش محصولاتش را از جمله ماشین اصلاح کیمی، ریش تراش کیمی، سشوار کیمی ، اتو کیمی و حالت دهنده مو کیمی و .. را برای فروش در کشورهای دیگر آماده نمود. در حال حاضر محصولات کیمی در بیش از 50 کشور جهان به فروش می رسند . این کمپانی با تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و داشتن قیمت های رقابتی توانسته است جایگاهی ویژه را در میان تولید کنندگان این عرصه به خود اختصاص دهد.
اتو موهای کیمی به دلیل قیمت بسیار ارزان مورد توجه خیلی از مردم هستند به علاوه بدلیل برخورداری از سرامیک با کیفیت آسیب کمتری نسبت به مدل های فلزی یا معمولی به موهای شما مییرساند.
این کمپانی تولید کننده ماشین اصلاح های با کیفیت عالی و با قیمت مناسب نیز هست که این ماشین اصلاح های کیمی  یک ابزار الکتریکی با قابلیت شارژ شدن و تیغه های خود تیز شونده و از جنس استیل پیشرفته میباشد که قادر است در محدوده ی 0.1 تا 10 میلی‌متر موی سر و صورت را اصلاح کند. در انتخاب یک ماشین اصلاح باید به قدرت دور موتور آن و نوع پیرایشی که قصد داریم با آن انجام دهیم دقت ویژه ای داشته باشیم. در حالت کلی موتور ماشین های اصلاح به سه صورت میباشند . موتورهای محوری که از قدرت بالا و سرعت پایین برخوردار است و این موتورها برای اصلاح موهای ضخیم ، پرپشت و مرطوب مناسب است. موتور های چرخشی که قدرت و سرعت برابر دارند و ماشین های اصلاح دارای موتور چرخشی مناسب انواع مختلف اصلاح می باشند. موتور های مغناطیسی که قدرت متوسط و سرعت بالا دارند و ماشین های اصلاح دارای موتور مغناطیسی مناسب موهای پرپشت و حجم زنی است، ماشین اصلاح کیمی از بهترین ماشین اصلاح های رده بالا با قیمت مناسب شناخته میشوند
 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان