ساعت اندیکاتور میتوتویو

ساعت اندیکاتور یکی از ابزارهای مهم برای اندازه‌گیری خلاصی طول قطعات است. ساعت اندیکاتور ابزاری دقیق است و می‌تواند تاب و انحنای موجود در قطعات مختلف را نیز اندازه‌گیری کند. این دستگاه کوچک دقت بسیار بالایی دارد از این رو در صنعت به کار برده می‌شود. ساعت اندیکاتور در دو نوع آنالوگ (عقربه‌ای) و دیجیتال تهیه و تولید می‌شود و با نام ساعت اندازه‌گیری نیز شناخته شده است. دامنه‌ی دقت ساعت اندیکاتور بین 0.01 تا 0.002 است از این رو به ‌عنوان یکی از دقیق‌ترین ابزارها در اندازه‌گیری شناخته شده است. معمولاً ساعت‌های اندیکاتور برای اندازه‌گیری به اینچ و همین‌طور به میلی‌متر قابل‌استفاده هستند. 

ساختمان ساعت اندیکاتور بسیار ساده است. این ابزار به طور کلی از یک بخش دایره‌ای که شامل درجه‌ها و عقربه‌ها است تشکیل شده است. این بخش دایره‌ای مانند دارای پایه‌ای فلزی است و در پشت برخی از آن‌ها پیچ تنظیم وجود دارد. در مدل‌های دیجیتال این ساعت، بر روی صفحه‌ی دایره‌ای به جای درجه‌ها و عقربه‌ها مانیتوری کوچک جهت نشان دادن اندازه تعبیه شده است. این ساعت در تراشکاری، فرزکاری بسیار پرکاربرد است و از آن برای اندازه‌گیری اختلاف سطح یک یا دو قطعه نیز استفاده می‌شود. همچنین از ساعت اندیکاتور برای کالیبره کردن و تست دقت دستگاه‌های تراش، فرز و CNC نیز استفاده می‌شود. 

ساعت اندیکاتور میتوتویو ژاپن مدل 2046s دارای دامنه اندازه گیری 1 تا 10 میلی متر با دقت اندازه گیری 0.01 میلی متر و مقیاس اندازه گیری 0 تا 100 و 100 تا 0 میلی متر بوده و دارای پیچ تنظیم است.

شما می‌توانید ساعت اندیکاتور میتوتویو  را از سایت بازرگانی btmkala.com خریداری کنید. خدمات و پیشتیبانی این محصول نیز توسط کارشناسان فنی ارائه می‌گردد

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان