کیسه خواب 

یکی از لذت‌ بخش‌ترین تجارب در کوهنوردی و طبیعت‌گردی خوابیدن در طبیعت و کمپ زدن ‌ است. اما سرما و دمای نامناسب می‌تواند این لذت را خراب کند. چه یک کوهنورد حرفه‌ای باشید، چه یک کوله‌گرد و چه یک طبیعت‌گرد آماتور، برای اینکه بتوانید از خوابیدن در طبیعت لذت ببرید باید شرایط دمایی مناسبی برای خوابیدنتان فراهم کنید و بهترین وسیله برای انجام این کار کیسه خواب است.
همه کیسه خواب‌ها دارای درجه بندی دمایی هستند که نشان دهنده حداقل دمایی است که کیسه خواب برای پوشش دادن آن طراحی شده است. از آنجایی که در حال حاضر روش و استاندارد جهانی قطعی و مشخصی برای اندازه‌گیری این درجه‌بندی وجود ندارد،‌

تولیدکنندگان آزادند تا اندازه‌گیری خودشان را در مورد میزان گرمای محصولشان اعلام کنند. در اکثر موارد درجه‌بندی دمایی اندازه‌گیری شده توسط تولیدکننده درست و واقع‌گرایانه است، اما در برخی مواقع هم دست بالا را گرفته و دمایی که اعلام می‌کنند خیلی خوش‌بینانه است.
اخیراً یک سیستم برای اعلام درجه‌بندی دمایی بین شرکت‌های اروپایی رایج شده و تولیدکنندگان سراسر جهان به این سیستم روی آورده‌اند. این سیستم که «EN 13537» نامیده می‌شود، بر اساس محدوده دمایی کیسه خواب، معیارهای دمایی برای آن‌ها مشخص می‌کند.
تا زمانی که یک سیستم استاندارد بین‌المللی ایجاد شود بهتر است، با استفاده از این درجه‌بندی کیسه خوابی متناسب با دمایی که لازم دارید انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این مقادیر به طور متوسط اندازه‌گیری می‌شوند و می‌توانید متناسب با نیازتان می‌توانید آن‌ها را چند درجه بالا و پایین در نظر بگیرید.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان