تجهیزات الکتریکی

 

 

تجهیزات الکتریکی

تجهیزات الکتریکی طیف گسترده ای از کلیه دستگاه هایی است که با انرژی الکتریکی کارمی کند. این اقلام شامل انواع لوازم روشنایی، سیم کابل، لوله برق و اتصالات، لوازم چاه ارت، کلید پریز، و ... می باشد. با توجه به اینکه این گروه دارای تنوع زیاد می باشد نیاز است در زیر مرتبط با هر گروه توضیح مختصر درباره هر گروه داده شده است.

 

 

انواع روشنایی

انواع روشنایی در تجهیزات الکتریکی

 گروه روشنایی برای کاربرد های مختلف دارای طراحی های مختلفی دارد مانند روشنایی صنعتی، روشنایی تزئینات، روشنایی محوطه، روشنایی منازل، روشنایی جاده ای .... می باشد. این تنوع محصول برای کاربرد های مختلف طراحی های گوناگون در برندهای مختلف ساخته شده است.
برای خرید از انواع روشنایی سقفی با توجه به تولیدات در برند های مختلف داری جذابیت های گوناگون بوده و باید در هنگام خرید چراغ سقفی کاربرد و مکان نصب را لحاظ کنید. انواع چراغ سقفی مانند آویزان، چراغ سقفی توکار و چراغ سقفی روکار و لوستر را شامل می شود. لازم به ذکر است روشنایی سقفی اگر برای محیط صنعتی و یا فضای باز نیاز باشد دارای مشخصات فنی مخصوص به خود را دارد که علاوه بر ظاهر باید حتما به این موارد فنی مانند IP چراغ سقفی صنعتی و یا قابلیت ضد آب و گرد غبار، مقاومت در برابر حرارت توجه کرد.

روشنایی منزل
انواع روشنایی منزل

 روشنایی منازل یکی از متنوع ترین و پر درخواست ترین محصولات تولیدی می باشد. تنوع تولید، زیبایی ظاهری و کیفیت ساخت یکی از پارامتر های مهم در انتخاب روشنایی منازل است .شدت روشنایی در منازل با توجه به مکان بسیار متفاوت بوده و به همان نسبت نوع آن نیز متفاوت می شود.

 

انواع روشنایی فروشگاه
انواع روشنایی فروشگاه 

امروزه تزئینات فروشگاه و روشنایی مغازه به جذابیت جنس و فروشگاه توسط خریدار بسیار اهمیت پیدا کرده یکی از پارامتر های مهم در انواع روشنایی مغازه شدت روشنایی است. با توجه به رده کاری فروشگاه باید نوری متناسب با آن مکان استفاده شود. فرضا نور زیاد و شدید در کافه ها و یا نور کم در فروشگاه های لوازم خانگی جلوه بسیار بدی به فروشگاه داده و برای خریدار دافعه شدید ایجاد می کند. علاوه بر شدت روشنایی باید به تنوع رنگ نیز توجه کرد. با توجه به ورود لامپ LED برای روشنایی وتنوع زیاد رنگ با شدت و درخشش بالا جذابیت های جدیدی در طراحی فضای فروشگاه ایجاد کرده است.

 

لوازم چاه ارت

لوازم چاه ارت 

یکی دیگر از زیر گروه تجهیزات الکتریکی لوازم چاه ارت برای راه اندازی و احداث چاه ارت می باشد. کاربرد چاه ارت برای منازل و ادارت اجباری شده است. با توجه به روش احداث چاه ارت و تنوع آن این گروه می توان تجهیزات چاه ارت را انتخاب و خرید کرد. این اقلام شامل: صفحه مسی چاه ارت است که در کف چاه ارت نصب می شود، میزان خلوص این صفحه مسی بسیار مهم است. سیم مسی چاه ارت دیگر وسیله مورد نیاز برای چاه ارت است که با توجه به تنوع ان شامل سیم مسی نمره 16 الی 240 بوده که دارای 7 لایه تا 61 لایه می باشد.
میله ارت و یا میله راد وسیله دیگر در این زیر گروه تجهیزات الکتریکی می باشد طول این میله 1.5 و یا 3 متر است که دارای قطر های مختلفی می باشد. اتصالات میله ارت شامل کوپلر اتصال، ضربه خور استکانی، و نوک فولادی می باشد.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان