ترموگراف دما و رطوبت 

ترموگراف دما و رطوبت

اندازه گیری میزان دما و رطوبت برای صنایع n مختلف بسیار اهمیت داشته که برای اندازه گیری و حفظ انبار ها ، سردخانه و تجهیزات مرتبط باید در یک محدوده مشخص نگه داشته و کنترل شود. تفاوت این تجهیزات با ترموگراف دما در ثبت مقادیر اندازه گیری شده است. قیمت دستگاه ترموگرافی به علت اینکه دارای حافظه داخلی برای اندازه گیری و ثبت دقیق تمامی تغییرات را داراست بالاتر از دماسنج محیطی می باشد . ترموگراف دیجیتال با تنظیم سرعت نمونه برداری اندازه گیری دماراانجام می دهد این اندازه گیری در حافظه داخلی دستگاه با تاریخ و ساعت و دقیقه ذخیره می شود و قابل باز یابی است. با خرید اینترنتی ترموگراف می توان از مواردی مانند راحتی خرید و استفاده از تخفیف ویژه برخوردار شوید . نمایندگی ترموگراف خدمات رایگان آموزش و نصب ترموگراف را ارائه می دهد.

انواع ترموگراف دما

برای اندازه گیری و ثبت دما مدل های مختلفی از ترموگراف تولیدشده یکی از اقلام پرفروش دیتالاگر دما یک بار مصرف است که برای صادرات کالا از کشور الزامی است این مدل فقط یک بار مقادیر را اندازه گیری و در حافظه خود ذخیره می کند هنگامی که محموله به مقصد برسد با وصل مستقیم دستگاه به کامپیوتر بدون نیاز به نرم افزار تمامی نوسانات دما به صورت PDF قابل مشاهده و پرینت است . ترموگراف دما دائمی مدل دیگر در اندازه گیری است که دائما امکان اندازه گیری و ثبت دما را داشته و بین شش ماه تا یک سال قابلیت ذخیره داشته و با تعویض باتری دستگاه می تواند سال ها اندازه گیری انجام داد.

ترموگراف سکه ای یکی از تجهیزات ثبت دما بوده که بدنه کامل فلزی و بدون نمایشگر و ضد آب بوده و برای کاربرد های تخصصی مانند اندازه گیری نوسانات دما در خطوط تولید و تونل هوا کاربرد دارد . دیتالاگر سکه ای به صورت غیر تماسی شارژ و اطلاعات آن تخلیه می شود.


 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان