ابزار آلات

ابزار آلات

استفاده از ابزار یکی از نیاز های اولیه هر تعمیرکار و تکنیسین برق و مکانیک است که برای انتخاب ابزار مناسب باید به کاربرد هر کدام  از ابزارها توجه کرد. خرید از عمده فروشی ابزار آلات در ایران سبب شده ابزار الات با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کننده برسد علاوه بر آن کیفیت تجهیزات نیز تضمین شده است. با پیشرفت تکنولوژی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی ابزار آلات در ایران خرید را برای همکاران و مشتریان راحت و ارسال کار در زمان کمتری به دست متقاضی می رسد. با توجه به تنوع زیاد در تجهیزات و ابزار آلات نیاز است به شرح مختصری از این گروه پرداخته شود تا خرید ابزار الات راحت تر صورت گیرد.

در دسته بندی این گروه می توان به ابزار های عمومی، ابزار برقی و ابزار تخصصی اشاره و تقسیم بندی کرد. ابزار دستی و عمومی شامل انواع پیچ گوشتی، انواع چکش، انواع هویه، تراز، سیم لخت کن ... اشاره کرد. این ابزار آلات را می توان از ابزار فروشی ها تهیه کرد و تجهیزات عمومی در این زمینه هستند ولی خرید ابزار الات برند اصلی از فروشگاه اینترنتی میتواند خرید را راحت تر کند. از برند های معروف در ابزار آلات می توان به برند وای دی اس و ابزار رونیکس ... اشاره کرد. در گروه ابزار های برقی می توان ابزار آلات که با نیروی الکتریکی کار می کنند را بررسی کرد برای خرید ابزار آلات برقی شامل انواع دریل شارژی، انواع پیچ گوشتی برقی ... اشاره کرد. از ابزار های تخصصی نیز مانند اسید سنج باطری، ترک متر ، تستر باتری و تستر برق خودرو نیز اشاره کرد. در زیر به شرح مختصری از این تجهیزات اشاره می شود.

 

انواع دریل شارژی

انواع دریل شارژی

دریل شارژی دستگاهی است که با پیشرفت تکنولوژی سرعت کار را به شدت افزایش داده و کارایی دستگاه را بهتر کرده . تفاوت دریل شارژی با دریل معمولی می توان به اندازه کوچک، وزن کم، سرعت قابل تنظیم و عدم نیاز به اتصال مستقیم به برق شهری اشاره کرد. با وجود اینکه نسل جدید انواع دریل شارژی ارزان بسیار کاراتر از نسل قدیم است ولی هنوز هم برای کارهای سنگین و طولانی نیاز است که از دریل قدیمی استفاده کرد. برای خرید دریل شارژی باید به موارد زیر دقت کرد.

راهنمای خرید دریل شارژی

نکته که اکثر خریداران برایشان مهم است خرید دریل شارژی ارزان است که این نکته کمترین اهمیت را در خرید دارد. انواع مارک دریل شارژی مانند دریل شارژی وای دی اس، دریل رونیکس، دریل شارژی کرون، دیوالت ... اشاره کرد. این برند ها در صورتی که اصلی باشد بسیار کارامد و با دوام است. ورود دریل شارژی چینی در بازار به دلیل نیاز زیاد بازار سبب شده این محصول را با قیمت های بسیار پایین تر از نمونه های اصلی خرید که در برخی از برند های چینی نیز کیفیت محصول بسیار خوب و قابل قبول می باشد. با توجه به تنوع محصولات در گروه ابزار آلات لازم است به بررسی ابزار ها و برند آنها خرید نهایی را با دقت انجام دهیم. استفاده از تجهیزات بی کیفیت در حین کار ممکن است به کاربر و یا تجهیز آسیب جدی وارد کند.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان