نمایشگر ولتاژ و جریان

 

 

نمایشگر ولتاژ و جریان چیست ؟

انواع نمایشگر ولتاژ و نمایشگر جریان با توجه به ابعاد و رنج اندازه گیری متفاوت است .نمایشگر همانطور که از نام ان مشخص است برای نمایش عددی مقدار ولتاژ و مقدار جریان استفاده می شود .ابعاد و نوع نصب نمایشگر در هنگام خرید نمایشگر ولتاژ مهم است .برای اندازه گیری نیاز است . نمایشگر ولتاژ و جریان ac برای نمایش مستقیم جریان و ولتاژ متناوب شهری کاربرد دارد و در نوع تابلویی امکان کنترل و الارم نیز وجود دارد.

انواع نمایشگر ولتاژ و جریان

هنگام خرید نمایشگر ولتاژ و جریان باید به نوع آن توجه کرد اولین نکته نوع ولتاژ ac و یا dc می باشد.رنج اندازه گیری نیز بسیار با اهمیت است در صورتی که رنج اندازه گیری دقت نشود به دستگاه آسیب می رسد. نمایشگر تابلویی و نمایشگر ولتاژ و جریان قابل حمل دسته بندی این نوع از محصولات می باشد. 

نمایشگر تابلویی ولتاژ جریان

این نمایشگر توانایی نمایش ولتاژ و جریان را به صورت همزمان و یا مجزا دارا می باشد. برای اندازه گیری جریان عموما از ترانس CT استفاده می شود با توجه به اینکه نشان دهنده ولتاژ و جریان دائم کار بوده و بروی تابلو برق نصب می شود دارای خروجی کنتاکت برای قطع وصل می باشند. در هنگام خرید نشانگر جریان و ولتاژ تابلویی باید به ابعاد آن توجه کرد این ابعاد به صورت ابعاد استاندارد تابلویی ساخته شده است.

نمایشگر جریان و ولتاژ قابل حمل

این نوع نمایشگر برای اندازه گیری میزان ولتاژ و جریان به صورت قابل حمل و سبک طراحی شده است. این نوع نشان دهنده جریان و ولتاژ اکثرا به صورت تک فاز طراحی شده و می تواند اندازه گیری جریان رابه صورت غیر تماسی و با کلمپ اندازه گیری می کند. این نوع نمایشگر ها به صورت دیجیتال طراحی شده و قابلیت های اضافه ای مانند نمایش حداقل و حداکثر نوسانات، حافظه موقت و محاسبات توان را نیز دارد.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان