لوازم جانبی برق و الکترونیک

برای اندازه گیری و استفاده از تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق نیاز است همیشه لوازم جانبی برق و الکترونیک در صورت آسیب دیدن تهیه شود تا آسیب به دستگاه وارد نشده و یا دقت اندازه گیری تغییر کند. تنوع محصولات در این زمینه زیاد بوده و سایز و شکل ظاهری و نوع قالب در یک گروه نیز تنوع زیادی دارند لذا در هنگام خرید لوازم جانبی برق و الکترونیک باید به موارد زیر توجه کرد.

 

لیست قیمت لوازم جانبی برق و الکترونیک

برای خرید لوازم جانبی در برند های مختلف می توان در سایت مشخصات فنی آنرا قیاس کرد این تجهیزات دارای مشخصات مختلفی است برای خرید این لوازم باید به نکات زیر توجه کرد.

 

سایز لوازم جانبی

با توجه به اینکه اکثر برند ها قالب متفاوتی را مخصوص تجهیزات جانبی خود طراحی کرده اند پیش از خرید لوازم جانبی باید حتما به سایز و مشخصات فنی آن توجه کرد. تمامی لوازم جانبی دارای کد مخصوص هستند درصورتی که استاندارد آن با دستگاه یکی نباشد ممکن است سبب آسیب رسیدن به کاربر و یا تجهیز شود. لذا پیشنهاد می شود حتما در هنگام خرید لوازم جانبی برق و الکترونیک حتما کد مخصوص با دستگاه را تهیه کنید.

 

انواع لوازم جانبی برق و الکترونیک

پراپ مولتی متر یکی از پرفروش ترین لوازم جانبی برق و الکترونیک می باشد که به علت مصرف مداوم بعد مدتی دچار اشکال شده و یا از داخل سیم هادی قطع می شود . برای خرید پراپ مولتی متر باید ابتدا به ولتاژ استاندارد پراپ توجه کرد این استاندارد با توجه حداکثر ولتاژ قابل  اندازه گیری توسط مولتی متر تعیین می شود. در صورتی که استاندارد سطح حفاظت ولتاژ پراپ از استاندارد مشخص شده بیشتر باشد مشکلی ندارد ولی در صورتی که استاندارد پراپ پایین تر باشد قطعا برای پراپ مولتی متر و کاربر مشکل آفرین خواهد بود.

 

فیوز مولتی متر

فیوز مولتی متر در آمپراژ مختلف تولید می شود و باید در هنگام خرید فیوز حتما به سایز فیوز و جریان آن توجه کرد، جریان درج شده بروی فیوز دستگاه، حداکثر آمپر قابل تحمل در آن می باشد. در هنگام خرید فیوز مولتی متر لازم است حتما سایز و آمپر آن را رعایت کنیم، آمپر فیوز دقیقا باید با آمپر مشخص شده مولتی متر برابری کند در غیر این صورت ممکن است به مولتی متر آسیب برسد.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان