مولتی متر مارمونیکس

 

 

باتری ، فازمتر ، تستر

این گروه کالا در رابطه با انواع فاز متر، انواع تستر و باتری گزینه های بسیار خوبی را برای خرید باتری و گروه های دیگر ارائه می دهد. برای بررسی و خرید فازمتر نیاز است که این تجهیزات را به صورت تخصصی بررسی و مشخصات فنی را بررسی شود. 

انواع باتری

انواع باتری

طیف گسترده انواع باتری برای کاربرد های مختلف طراحی شده است در هنگام خرید باطری باید به شکل ظاهری، ولتاژ و جریان خروجی و سایز آن دقت شود. ولتاژ باتری در صورتی که دقیقا مطابق با نیاز مصرف کننده نباشد قطعا به دستگاه آسیب می رساند مطلب بعدی در انتخاب باتری خوب جریان آن است. برای تجهیزاتی که مصرف بالایی دارند نیاز است که باتری با آمپراژ بالا تهیه شود عددی که به عنوان آمپر برای انواع باتری مشخص شده است حداکثر میزان جریان دهی باتری است که قطعا به مرور در حین تست این جریان کاهش می یابد.

 

فازمتر

فازمتر

انواع فاز متر با توجه به ولتاژ و نحوه اندازه گیری و تشخیص به مدل های مختلفی تقسیم می شود. به صورت عمومی فازمتر با اتصال مستقیم به فاز چراغ موجود در آن روشن شده و وجود فاز را مشخص می کند. در نسل بعدی فازمتر ها می توان به ردیاب برق نیز اشاره کرد که این تجهیزات نیاز به اتصال مستقیم به فاز نداشته و به صورت غیر تماسی و القایی تشخیص فاز را به صورت آلارم صوتی و آلازم نوری به کاربر اطلاع می دهد از این ردیاب برای وجود سیم برق در زیر دیوار نیز استفاده می شود در مدل های پیشرفته تر میزان حساسیت ردیاب برق قابل تنظیم است.

 

تستر

تستر

تستر ولتاژ یکی از قدیمی ترین تجهیزات مورد نیاز شرکت برق و تکنیسین برق می باشد. این دستگاه برای اندازه گیری میزان ولتاژ استفاده می شد در مدل های ابتدایی میزان ولتاژ با روشن شدن چراغ های نصب شده می توان اندازه گیری و حدود ولتاژ را تشخیص داد ولی در نمونه های جدید تر این اندازه گیری بروی نمایشگر درج می شود و می توان میزان دقیق ولتاژ را اندازه گیری کرد. تفاوت تستر ولتاژ و فازمتر ولتاژ در نحوه اتصال است. در فاز متر فقط نیاز به اتصال یک پراپ به فاز است ولی تستر ولتاژ باید همزمان فاز و نول به دستگاه برای اندازه گیری متصل باشد. لذا در هنگام خرید فازمتر و خرید تستر به این موارد باید توجه کرد.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
MySupتماس رایگان